Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)

Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)
627 грн. $25 / €23
Менеджер
Город: Винница
Был на сайте: 08.12.2018
Объявлений продавца: 1

Размещено: 08.12.2018

Слово автору:

Вам потрібно купити стілець підставку для ніг до унітазу? Необхідно, щоб ціна була мінімальною, а якість високою? Тоді наша пропозиція саме для Вас!

Ми даємо змогу замовити Релакс підставку до унітазу на самих вигідних для Вас умовах. Кожен знає, що для того, щоб жити в комфорті, потрібно, щоб всі щоденні дії були здоровими, навіть такі як випорожнення.

Ви можете подумати, що може бути легше, ніж просто сходити в туалет? Але насправді більшість людей цей процес виконують невірно. І хоча практично в кожному домі є унітаз, але тільки з його допомогою ми не можемо вірно позбавлятись від продуктів життєдіяльності.

Але з допомогою стільця для ніг BoOLeon RELAX тепер є можливість зробити сидіння на унітазі не тільки зручним, але і корисним. При нормальній дефекації зберігаються здоровими:

- простата;

- сечовий міхур;

- сечовипускальний канал.

Кут при випорожненнях, які відбуваються з цією підставкою, самий найкращий (природний). Таким чином м’язи малого тазу залишаються рухомими і немає тиску в самому кишечнику. Завдяки цьому Ви можете не боятись за з’явлення гриж і розвиток інших хвороб, наприклад, геморой або хронічні запори.

Купити стілець для ніг до унітазу BoOLeon RELAX з нами Ви маєте можливість доступно. Ціна на підставку для ніг до унітазу у нас сама приваблива. Вас зацікавила наша пропозиція? Тоді ждемо ваших відгуків!

Тел.: (050) 640-35-81, (067) 706-00-63.

Дополнительная информация на сайте booleon.com.ua

Больше фотографий (2):